close
Fashion

My fashion blog starts right now

Oh well, where should I start.

Writing hasn’t been really my thing, but somehow I can’t stay away from it also. You see, I love fashion in my life almost as much as I love my boyfriend and family. Okey, maybe little less, but still it’s very much to say a very big crush of mine. Also, life seems to be turning a new leaf for me as I recently lost my job. Because of that I decided I should do something with my life. I can’t  sit comfortably on my couch anymore and wait that maybe someday something big will happen.  There is also no point of running from Estonia, because no where else is better if you aren’t an active person. When life closes one door, it will open another for you – that’s what I have believed since I was kid.

Nowadays blogging seems so common to everyone: every person has something to say to the world and every one of us has different style. My blog will be all about fashion world: designers, fashion shows, outfits, shoes, stylistics, etc. I will guide you through all of my present and future project, photoshoots and shopping trips. I will give you hopefully many fashion tips and stylist notes and hope that you can learn something new from it. Another reason to blog is to improve myself and raise my knowledges through it.

I am already planning many projects through what I can introduce you Estonian fashion – designers, street fashion, young raising talents, etc. I’m so thrilled to start something on my own, but it will take time – first I will concentrate on giving stylist notes. There will be a lot of pictures in my blog to give a better view.

I hope that this will be a great start to something new. I am really looking forward to blog about different fashion topics and good criticism and new tips are always helpful.

At least now there is a place where I can direct my positive energy and love for fashion to.

Sincerely your fashion loving,

Triinu

 

*** ***

Kust siis täpselt alustada, ütleme lihtsalt nii, et ma ei ole olnud kunagi väga suur kirjutaja, vähemalt oma kirjanduse õpetaja arvates. Siiski on mulle alati meeldinud lugeda artikleid moe kohta ning need on ka mind varem inspireerinud kirjutama (aasta tagasi proovisin samuti blogi pidada). Nagu enamik minu sõpru ja tuttavaid teab, siis on mul suur kirg moe vastu, armastan seda peaaegu sama palju kui oma pere ja poisssõpra – neid ikka rohkem. Mis siin ikka salata, see on mulle suureks kireks ikka ja alati. Olles nüüd kaotanud oma töökoha, millesse pühendasin päris suure aja oma nädalast, siis tundub, et pööran elus uue lehekülje. Kaua sa ikka jääd diivanile lesima ja ootama, et keegi tuleks ulataks sulle kandikul uue tööpakkumise. Samuti leian, et mul ei ole mõttet ka hetkel eestist põgeneda ja otsida kusagil mujal uut ja paremat elu, sest alati on võimalus midagi ise teha ja luua. Olen väiksest peale arvanud seda, et kui üks uks sinu nina ees kinni lüüakse, siis alati on mõni teine ja parem uks, mille linki puudutades taipad, et see on just see mida otsinud olen.

Praegusel ajajärgul tundub bloggimine ja sotsiaalmeediaga kontaktis olemine inimestele nii tavapärane – igal inimesel on midagi maailmale öelda ning igaüks teeb seda omamoodi. Minu hääleks bloginduses saab olema moemaailm, kus tahan tutvustada erinevaid disainereid, moeshowsid, fotoshoote, stilistika nõuandeid jne. Ma kindlasti hoian teid kursis kõigi enda hetke ja tulevaste projektidega, fotoshootide ning poodlemis reisidega, samuti annan erinevaid moenippe ning riietumisnõuandeid, millest saaksite uusi ideid enda outfittede kokkupanemisel. Tean, et just sellest saan ka ise väga palju juurde õppida.

Olen juba plaani võtnud erinevaid projekte, kus saan tutvustada teile eesti moodi – disainereid, tänavamoodi, uusi talente jne. Samuti on mul plaanis ka endal alustada midagi enda oma, aga sellest juba lähitulevikus – kõige pealt keskendun ikka stiilinõuannetele ning kirjutamisele. Minu jutukesi saab kindlasti saatma palju pildimaterjali, et anda parem vaade, millega tegelen.

Ma loodan, et sellest saab alguse midagi suurt ja olen juba ootusärevuses kirjutada erinevatel moeteemadel. Ootan alati tagasisidet, olgu see siis halb või hea – kasuks tuleb ikkagi. Samuti andke alati teada, millest tahaksite, et kirjutaksin ja rõhku pööraksin.

Ma arvan, et olen leidnud midagi uut oma elus, millele saan nüüdsest keskenduda 100% ning mille kaudu anda edasi oma positiivset energiat.

Teie moehoolik,

Triinu

Tags : fashion worldfirst postmy life

    The author Triinu

    My name is TriinuO and I'm fashion blogger from Estonia (little country in Europe). I love writing about my personal style and I get a lot of inspiration by travelling around the world. On my fashion blog, I'm writing about what's hot in fashion, giving tips how to mix and match and I will tell you everything about latest trends.

    Leave a Reply