close

Last Thursday night (07.03) I was invited to Tallinna Kaubamaja’s Beauty Department to be at the new cosmetic brand Kiehl’s opening party.

I took my camera with me and put on my new t-shirt (with picture of mascara on it) – I think it was fitting there perfectly, next to all the beauty products. About the  party, it was so crowded when I finally arrived there, lots of people where also coming to look what is going on and of course there were little muffins what everyone wanted so badly. But finally somebody asked my invitation and I had chance to put all my outerwear in garderobe.

I really liked the stand what had been put together in Kaubamaja – it was really catchy and at the same time there were working really nice ladies, who know all about the products. We had also oppurtunity to do the skin-test. I didn’t have time for that this time, but they said that I will be able to go back when I can and the skin-tests are free to everyone (you can even have testers to try all the products at home). I got my little goodie-bag so I will definitely test everything that’s inside of it.

Also I met there two super stylish girls, who were just standing out from everyone else with their outfit. We were talking about estonian fashion, street style and a lot more about blogging. And I got so many ideas what to write about. That’s why I like to go events like this, that I can meet people like those two girls. Unfortunately I didn’t ask their names, but hopefully they will find my blog and I will put their outfit choices also below.

So everybody if you have time to visit our Kaubamaja’s Beauty Department, go and check out Kiehl’s stand also. You will find there nice products and really nice ladies, who will help you with your questions.

**

Olin kutsutud neljapäeva (07.03) õhtul sellisele üritusele nagu Kiehl’s kosmeetikabrändi avamispeole Kaubamaja Iluosakonnas. Selleks puhuks otsustasin kaasa võtta ka enda kaamera ning selga panna selleks ürituseks just sobiva pluusi (suure punase huulepulgaga), mis minu meelest sobis ideaalselt kõigi nende ilutoodete kõrvale. Peost, siis nii palju, et kui mina jõudsin avamisele oli seal nii palju rahvast, et ma ei saanud enam arugi, et kas see on kutsetega või mitte. Inimesed tulid lihtsalt poes uudistama, et mis toimub ja kuna jagati ka muffineid ning šampanjat, siis kõik olid otseloomulikult kohale tormanud. Lõpuks üks pisike tüdruk tuli minu segaduses näo peale küsima minu kutset ja juhatas mind garderoobi, et saaksin oma üleriided ära panna.

Kaugemalt vaadates nägi Kiehl’s stand välja väga stiilne ning pilkupüüdev. Samuti tutvustasid ja aitasid leida sulle sobivaid tooteid väga toredad ilunõustajad, isegi oli võimalus teha nahateste. Minul kahjuks seekord ei olnud selleks aega, aga sain teada, et võin hiljem tagasi minna, sest nahatestid on kõigile tasuta ning pärast on võimalik saada erinevaid testereid koju kaasa, et saaksid katsetada nende tooteid. Mina sain omale samuti pisikese kinkekotikese koos erinevate testeritega, mida kavatsen kindlasti ära proovida enda peal.

Lisaks veel silmasin kahte väga stiilset tüdrukut, kes lihtsalt paistsid selle rahva seast välja. Sain nendega jutu peale ning rääkisime lähemalt eesti moest, tänavamoest ning blogimisest, millest sain päris palju ideid juurde, mida inimesed lugeda sooviksid. Just sellepärast meeldib mulle käia sellistel üritustel, et kohtun inimestega just nagu need toredad tüdrukud. Otseloomulikult unustasin küsida nende nimesid, aga loodetavasti leiavad nad üles minu blogi ning panen siia postitusse ka nende riietusvalikud, mis olid super stiilsed.

Seega kõik kellel vähegi aega ja kes satub Kaubamajja, siis külastage kindlasti Iluosakonda, kus käige kindlasti läbi ka Kiehl’si boxist. Leiate sealt kindlasti palju huvitavat ning kui on küsimusi, siis need toredad ilunõustajad aiatavad kindlasti.

 

Kiehl's avamine

Kiehl's avamine

Kiehl's avamine

Kiehl's avamine

Kiehl's avamine

Tags : beauty departmentKaubamajaKaubamaja iluosakondKiehl'sstylisht-shirt

    The author Triinu

    My name is TriinuO and I'm fashion blogger from Estonia (little country in Europe). I love writing about my personal style and I get a lot of inspiration by travelling around the world. On my fashion blog, I'm writing about what's hot in fashion, giving tips how to mix and match and I will tell you everything about latest trends.

    Leave a Reply