close
Beauty reviews

Rotermanni Ilunädal

Hey, my Estonian based readers! This blog post is for you and I will tell you everything you need to know about Rotermanni Ilunädal. I will do it in Estonian (I haven’t written anything so long Estonian in here so bear with me) and I truly hope all my foreign readers will still come back for my next outfit post. 😘

Sellel nädalal, 8.-12. oktoobrini toimub Rotermanni Ilunädal, mille raames ootavad Sind tavapärasest soodsamad hinnad, kingitused ja muud üllatused. Mina käisin täna juba piilumas, et mida kõike head võib sellel nädalal Rotermanni Ilutänavalt leida. Teen siin lühikese kokkuvõtte erinevatest leidudest ning räägin ka lähemalt, mida järgnevatel päevadel ette võtan.

Esimesena seadsin sammud paljude Instagrammerite lemmikbrändi Inglot’i esinduspoe poole. Seal on sellel nädalal paljude tootegruppid -15%, nt

 • 10.10: kõik jumestuskreemid –15%
 • 11.10: kõik huulemeigi tooted –15%
 • 12.10: kõik silmameigi tooted –15%

Mina valisin välja enda lemmik highlighter‘i, sest täna olid kõik särapuudrid -15% soodsamad ning lisaks Ingloti Jennifer Lopez’i erikollektsioonist matte liquid huulepulga. 

Järgmisena hüppasin läbi Hairline kauplusest, kus on palju häid hinnapakkumisi ja paljude ostudega saab kaasa kingitusi. 

 • Kõik KayPro juuksehooldustooted -35%
 • JOICO juuksehooldustooted -20% (va komplektid), 2 Joico toote ostuga kingituseks peegliga kosmeetikakott.
 • 2 WELLA PROFESSIONALS toote ostuga KINGITUS- EIMI PERFECT ME – Kerge hooldav viimistlusvedelik ,väärtusega 18,50 EUR
 • 2 TAHE juuksehooldustoote ostuga kingituseks 30ml Keratin Gold juukseõli
 • 2 CUTRIN PROFESSIONAL juuksehooldustoote ostuga kingituseks 100ml Muoto juukselakk
 • 2 VISION HAIRCARE juuksehooldustoote ostuga kingituseks Vision Haircare reisisuuruses toode.
 • Peggy Sage kosmeetika-, keha- ja nahahooldustooted -25%
 • 2 L´oreal Professionnel juuksehooldustoote ostuga kingituseks kaunis juukse-ehe.

Mina võtsin endale katsetamiseks ja proovimiseks VISION HAIRCARE Moisturizing šampooni ja palsami, Spray and Clean kuivšampooni, Healty Argan juukseõli, kuumakaitsesprei ning Just Leave It juustesse jäetavat palsami. 

Mulle väga meeldis VISION HAIRCARE toodete super hea lõhnaga ja et nende tooted on 100% vegan. Lisaks on nende tooted saanud Safe Hair Salon sertifikaadi, mis siis peaks tähendama seda, et tooted on võimalikult looduslikud ja kasutatud on ainult väheseid ohutuid kemikaale. 

Ja muidgi kohe kui ma tooteid pildistama asusin, oli ka Coco kohal nuusutamas!

Koju jõudes proovisin koheselt Just Leave It juustesse jäetavat palsamit ning juuksed jäid nii siledad ja pehmed. Praegune salli kandmise ilm teeb minu karmi karvaga juuksed koheselt sassi ja mul on suhteliselt keeruline neid pärast kammida. Vasak juuksesalk on kammimata ja sassi, parem juuksesalk läbi kammitud palsamiga. Lisaks andsin juustejuurtele kohevust Spray and Clean kuivshampooniga ning mulle meeldis, et minu pea ei olnud valge pärast toote piserdamist ning et minu juuksed ei muutunud raskeks. Juusteotstesse lisasin Healthy Argan juukseõli, mis on tavapärastest juukseõlidest kergem ja ei tee juukseid rasvaseks. 

Viimasena külastasin kiirelt Sigma Ilusalongi, kus on hetkel pakkumine Environ brändi toodetele. Nimelt on valik tooteid -20% soodustusega. 

Environ’i tooted sisaldavad A-Vitamiini, mis uurimuste kohaselt on asendamatu terve naha hoidmiseks, sellel on mõju nahavähi ennetamiseks ja see kaitseb nahka valguse mõju eest. A-vitamiini tuleks kasutada igapäevaselt, et nahk püsiks tugeva ja tervena. 

Dr. Des Fernandes, ilukirurg ja Environi teaduslik eestvedaja

Homme on mul plaanis külastada Si Style Ilusalongi, kus mulle tehakse üks mõnus näohoolitsus ja hiljem jalahoolitsus. Nimelt on Si Style Ilusalongis kõik näohooldused -20%, lisaks saab kaasa kingituseks Alessandro suurepärased tooted ja broneerides jalahoolitsuse saab lisaks käteparafiinihoolitsus kingituseks. Kellele ei meeldiks kingitused?!

Neljapäeval on mul mõttes panna ennast kirja Golden Clubi rühmatreeningusse, aga kuna nende valik on päris lai, siis pean veel mõtlema, millisesse treeningusse täpselt lähen. Kasuta märksõna  „Rotermanni ilunädal“ ning treeni ka Sina tasuta nii jõusaalis kui ka rühmatreeningutes.

Kui aga tahad teada, kuidas mul nende Ilunädala külastustega läheb, siis kindlasti jälgi minu Instagram Stories’id, sest seal jagan alati kõige kiiremini enda mõtteid ja kogemusi!

Olge tublid ja külastage võimalusel Rotermanni Ilunädalat!
TriinuO

Photos&edit: TriinuO

See blogi postitus on valminud koostöös Rotermann City’ga*

Tags : IlunädalRotermann

  The author Triinu

  My name is TriinuO and I'm fashion blogger from Estonia (little country in Europe). I love writing about my personal style and I get a lot of inspiration by travelling around the world. On my fashion blog, I'm writing about what's hot in fashion, giving tips how to mix and match and I will tell you everything about latest trends.

  Leave a Reply